Aká podlahu vybrať do kuchyne

admin / 05.02.2021

Kuchyňa je miestom, kde je podlaha vystavená rôznym vplyvom. Nezriedka sa na ňu niečo vyleje, spadne riad a je potrebné ju často čistiť. Nehovoriac o tom, že po nej každý deň niekoľko krát prejde celá rodina. Ktorú podlahu vybrať, aby splnila vaše estetické nároky a zároveň vám aj pri takejto záťaži spoľahlivo slúžila po dlhý čas?

Interiér domu

Bytový textil - základ pohodlia a útulnosti

admin / 03.11.2020

Medzi nevyhnutné súčasti interiéru patrí bytový textil. Jeho vplyv na interiér je takmer zázračný. Každý priestor dokáže zmeniť z neosobného na príjemný a útulný. Aby ste aj vy mohli doma zažiť tento malý zázrak, prinášame vám niekoľko trendy nápadov a rád, ako si vybrať textilné doplnky do interiéru.

Interiér domu

Podľa čoho vyberať podlahu do domu

admin / 07.10.2020

Pri výbere podlahy je okrem dizajnu potrebné zvážiť aj iné kritériá. Každý typ podlahy nemusí byť vhodný napríklad na podlahové kúrenie. Aj záťaž, ktorej je podlaha v jednotlivých miestnostiach vystavená, bude rôzna. Aby ste na nič nezabudli, pripravili sme pre vás krátky článok, ktorý vám pomôže.

Interiér domu

Využitie priestoru pod schodmi

admin / 03.09.2020

Ak staviate poschodový dom, možno ste už premýšľali nad tým, ako efektívne využiť priestor pod schodiskom. Využitiu tohto priestoru prajú aj módne trendy. Interiéroví dizajnéri preto prichádzajú s množstvom kreatívnych nápadov. Veríme, že niektoré z nich zaujmú aj vás.

Interiér domu

Ako vybrať nábytok do spálne

admin / 29.06.2020

Spálňa je miesto, kde je potrebné vytvoriť atmosféru pohody. Mala by byť dostatočne vzdušná aj priestranná a zároveň poskytnúť dostatok miesta na odkladanie vecí. Ako tieto požiadavky skĺbiť do jedného celku?

Interiér domu

Ako vybrať klimatizáciu

admin / 11.05.2020

Klimatizácia a rodinný dom jednoducho k sebe pasujú. Nie len preto, aby ste sa v lete mohli príjemne ochladiť. Prinesie vám aj iné výhody. Ako ju vybrať tak, aby presne vyhovovala vašim požiadavkám?

Interiér domu

Ako navrhnúť kuchyňu?

EK, Prodom / 01.03.2020

Kuchyňa je miesto, kde sa prirodzene konajú neskoré nočné rozhovory, robia sa domáce úlohy a organizujú neformálne oslavy. Je to miesto, kde sa vytvárajú spomienky. Aby dobre slúžila svojmu poslaniu, pri jej návrhu by ste mali myslieť na niekoľko vecí.

Interiér domu

Webstránka:

www.projekt-domu.sk

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@projekt-domu.sk